PASI IRONIZOI ALKETA VEJSIUN/ Fansat i bëjnë këtë kërkesë, shihni çfarë bën Olti Curri (FOTO) – AlpeGossip
PASI IRONIZOI ALKETA VEJSIUN/ Fansat i bëjnë këtë kërkesë, shihni çfarë bën Olti Curri (FOTO)

PASI IRONIZOI ALKETA VEJSIUN/ Fansat i bëjnë këtë kërkesë, shihni çfarë bën Olti Curri (FOTO)

Olti Curri është një ndër personazhet më të njohur dhe njihet si “syri kritik” i të famshmëve shqiptarë, por jo vetëm.

Ditën e djeshme ai imitoi dhe ironizoi Alketa Vejsiun pasi moderatorja e njohur publikoi një video ku thonte se ishte shumë vonë për emision dhe për 30 sekonda duhej të dilte në skenë. Olti e ndau me ndjekësit e tij në Instagram videon dhe mori reagime të shumta nga fansat, të cilët siç duket kanë kërkuar ta publikojë edhe një herë.

Është vetë ai që tregoi nëpërmjet instastoryt se ia kanë kërkuar sërish këtë video dhe e publikoi për ta. “Me kërkesën tuaj po e ripostoj”, shkroi Olti Curri në videon e publikuar.