ME FLOKË TË GJATA E KAÇURRELA/ S’do ta njihni si dukej Gjiko para famës (FOTO) – AlpeGossip
ME FLOKË TË GJATA E KAÇURRELA/ S’do ta njihni si dukej Gjiko para famës (FOTO)

ME FLOKË TË GJATA E KAÇURRELA/ S’do ta njihni si dukej Gjiko para famës (FOTO)

Reperi i hiteve “Yjet nalt”, “Papuqe Gucci” etj, Gjiko, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit, i cili tashmë do të bëhet baba për herë të parë. Më 22 shtator të këtij viti, ai dhe Elita Rudi u kurorëzuan me martesë dhe dasma e tyre u bë kryefjala e mediave.

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të prera shkurt, mirëpo, me siguri nuk e kishit parë Gjikon kur ishte ende adoleshent dhe nuk ishte bërë i famshëm.

I dobët në fytyrë, me flokë të gjata kaçurrela dhe një kapele mbi kokë, me siguri askush nuk e ka njohur reperin në pamje të parë.