Pak javë përpara dasmës, Ledion Liço merr vendimin DRASTIK: Ai do të… – AlpeGossip
Pak javë përpara dasmës, Ledion Liço merr vendimin DRASTIK: Ai do të…

Pak javë përpara dasmës, Ledion Liço merr vendimin DRASTIK: Ai do të…

Në muajin gusht, buzë liqenit Como në Itali, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të betohen për dashuri të përjetshme. Siç është raportuar edhe më herët, dasma e çiftit do të jenë tejet private dhe do të ftohen vetëm miqtë e ngushtë dhe familjarët e Sarës dhe Ledionit.

Dasma do të jetë tejet e veçantë, për vetë faktin që ata do të celebrohen në prani të vogëlushit të tyre, London Noor.

Mesa duket Ledioni është përqëndruar tek një ndër ditët më të rëndësishme të jetës së tij dhe të organizojë deri në detaje ceremoninë e dasmës. Prej disa ditësh, ai është shkëputur krejtësisht nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur profilin e tij në “Instagram”.