PAS SKANDALIT ME BEARTIN/ I mbylllën “Instagramin” me 500 mijë ndjekës, Tea nuk dorëzohet dhe shihni ç’bën (FOTO) – AlpeGossip

PAS SKANDALIT ME BEARTIN/ I mbylllën “Instagramin” me 500 mijë ndjekës, Tea nuk dorëzohet dhe shihni ç’bën (FOTO)

Pas skandalit të publikimit të fotove të saj me Beartin, Teas i ndodhi një e papritur. Profili i saj në Instagram u fshi.

Megjithatë, kjo nuk ka zgjatur shumë. Ish-konkurrentja e “Përputhen” e ka rihapur adresën e saj. Numri i ndjekësve ka rënë ndjeshëm. Nga mbi 500 mijë, ajo ka aktualisht 481 mijë ndjekës.

Pasi ka rikthyer adresën e saj, Tea ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit. Siç duket, ajo është kthyer e vendosur për të dhënë shumë përgjigje.

Kujtojmë se Tea dhe Bearti kanë deklaruar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe se më në fund do ta jetojnë lidhjen e tyre ashtu siç duan.