PAS SKANDALIT/ Tea dhe Bearti pozojnë për herë të parë si çift (FOTO) – AlpeGossip
PAS SKANDALIT/ Tea dhe Bearti pozojnë për herë të parë si çift (FOTO)

PAS SKANDALIT/ Tea dhe Bearti pozojnë për herë të parë si çift (FOTO)

Pak ditë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit. Në rrjet qarkulluan foto të tyre duke u puthur, të cilat habitën një publik të tërë. Më pas, dyshja deklaruan se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe se fotot i kanë publikuar qëllimisht.

“I publikuam ne fotot me Beartin. Pavarësisht ofendimeve, kërcënimeve, ndihem e lumtur që më në fund do e jetojmë jetën tonë siç duam ne”, u shpreh Tea.

Së fundmi, Bearti ka publikuar një foto pranë saj në Instastory. Kjo është fotoja e tyre e parë që pas skandalit.

Kujtojmë se Teas i kanë mbyllur Instagramin me 500 ndjekës.