NUK E PRISNIM! Roza Lati i fut duart të ftuarës live në emision (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM! Roza Lati i fut duart të ftuarës live në emision (VIDEO)

NUK E PRISNIM! Roza Lati i fut duart të ftuarës live në emision (VIDEO)

Disa muaj më parë bëri xhiron e rrjetit një video gjatë një feste ku moderatorja Fatma Methasani i kapi gjoksin Roza Latit pas ndërhyrjes që ajo kishte bërë.

Roza e kishte ftuar sot Fatmën në “Why not” dhe u hakmor duke i bërë të njëjtin veprim.

Roza i kërkoi Fatmës të mbyllte sytë pasi kishte një surprizë për të dhe më pas i kapi gjoksin.

“Qyqja”, ishte reagimi i Fatmës, moment të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme.