BRENDA FESTËS SË NEGIN/ Vajza e moderatorit të “Fiks Fare” bën 3 vjeç (FOTO) – AlpeGossip
BRENDA FESTËS SË NEGIN/ Vajza e moderatorit të “Fiks Fare” bën 3 vjeç (FOTO)

BRENDA FESTËS SË NEGIN/ Vajza e moderatorit të “Fiks Fare” bën 3 vjeç (FOTO)

Në familjen e Devis Mukës është festuar ditëlindja e më të voglës së shtëpisë. Mes dekorit të bukur, në një festë të personalizuar për Negin, gjithçka ka qenë një magji.

Me një foto familjare, moderatori dhe aktori i njohur ka zgjedhur t’i dedikojë edhe disa fjalë vajzës së tij. “Faleminderit që i dhe jetë jetës sonë. Negin 3 vjeç”,-shkruan Devisi.

E vogla e tij rritet çdo ditë dhe po bëhet një zonjushë të vërtetë, ndërsa prindërit po sigurohen që të realizojnë çdo dëshirë të saj.