“INTELIGJENTE SI BEATRIX”/ Luizi e thumboi, reagon këngëtarja – AlpeGossip
“INTELIGJENTE SI BEATRIX”/ Luizi e thumboi, reagon këngëtarja

“INTELIGJENTE SI BEATRIX”/ Luizi e thumboi, reagon këngëtarja

Ditën e sotme Luizi thumboi disa banorë të “Big Brother VIP 1” teksa u shpreh se femra e tij ideale duhet të ishte “inteligjente si Beatrix, besnike si Donaldi, e sinqertë si Monika dhe e drejtpërdrejtë si Arjola”.

'Inteligjente si Beatrix', Luizi e thumboi, reagon

Kjo ka bërë që këngëtarja Beatrix Ramosaj të reagojë. Ajo ka ripostuar një status të bërë para disa ditësh në mbështetje të Luizit ku flitej për bullizmin.

'Inteligjente si Beatrix', Luizi e thumboi, reagon

Më pas Beatrix ka postuar një story ku ka shkruar: Faleminderit Luiz, e thënë prej teje e vlerësoj shumë. Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ti. #meluizin.'Inteligjente si Beatrix', Luizi e thumboi, reagon