THA SE NUK DO TË KTHEHET KURRË ME TË/ Loredana i shfaqet Mozzikut live në emision (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
THA SE NUK DO TË KTHEHET KURRË ME TË/ Loredana i shfaqet Mozzikut live në emision (FOTO+VIDEO)

THA SE NUK DO TË KTHEHET KURRË ME TË/ Loredana i shfaqet Mozzikut live në emision (FOTO+VIDEO)

Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Nin” në Klan Kosova. Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, Mozzik deklaroi se nuk do të kthehet kurrë më me Loredanën.

“Është një vendim që e kam marrë unë personalisht si mashkull, e kam marrë një drejtim timin dhe nuk i kthehem më asaj rruge. Nuk jena mo. Edhe s’kthehet kurgjo mo. Ishim dikur nuk jemi mo”, tha reperi.

Më vonë gjatë intervistës, Loredana e surprizoi Mozzikun duke u shfaqur në emision përmes një videoje.

Në videon e përgatitur enkas për të, Hana i thonte Mozzikut “të dua babi”, video që e emocionoi shumë reperin.