“Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte”/ Oriola Marashi zbulon kuptimin e titullit të këngës së Noizy-t (FOTO) – AlpeGossip
“Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte”/ Oriola Marashi zbulon kuptimin e titullit të këngës së Noizy-t (FOTO)

“Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte”/ Oriola Marashi zbulon kuptimin e titullit të këngës së Noizy-t (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër vajzat me seksi të estradës shqiptare dhe prej kohësh ajo është pjesë e grupit OTR. Madje bashkë me naçut e grupit, ajo shihet ne klipit te këngës më të re të reperit te famshem, Noizy. TOTO, titullohet kënga që u bë HIT brenda 24 orëve, e cila është në bashkëpunim me reperin e huaj, Raf Camora.

Klikimet këtë herë kanë qenë të ”çmendura” dhe ‘trafiku’ i njerëzve që e shohin është shumë i madh. Por diçka që të gjithë fansat nuk kuptoni ishte kuptimi i fjalës “TOTO” dhe Noizy deri më tani nuk ka ka treguar gjë, por ka lënë vetë ata ta gjenin. Mirëpo teksa të gjithë thuajse e kuptuan, ishte dhe Oriola ajo që e tregoi me anë të shprehjes së famshme “popullore shqiptare”.

“Cigarja mbas buke, si TOTO mbas lufte”, shkruan modelja seksi në story në Instagram