Pas këtij veprimi, nuk ka më DYSHIME për lidhjen e Albit Nakos me Alba Hoxhën! Ata janë të... (FOTO) - AlpeGossip
Pas këtij veprimi, nuk ka më DYSHIME për lidhjen e Albit Nakos me Alba Hoxhën! Ata janë të… (FOTO)

Pas këtij veprimi, nuk ka më DYSHIME për lidhjen e Albit Nakos me Alba Hoxhën! Ata janë të… (FOTO)

Ditën e djeshme qarkulloi me shpejtësi në media video e arrestimit të koreografit Albi Nako i cili shihej në një event në Kosovë së bashku me trupën e tij të baletit.
Por duket se gjithçka ka qenë e programuar nga vetë koreografi.

Atë ditë Alba Hoxha festonte ditëlindjen dhe Albi e ka surprizuar duke e trembur fillimisht me këtë skenë e më vonë duke i sjellë tortën me qirinj.

Tani le ta mohojnë sa të duan, nuk i besojmë më.