“TËRBOHET” ALEKSIA PELESHI/ Publikon FOTO pa sytjena dhe… – AlpeGossip
“TËRBOHET” ALEKSIA PELESHI/ Publikon FOTO pa sytjena dhe…

“TËRBOHET” ALEKSIA PELESHI/ Publikon FOTO pa sytjena dhe…

Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi, di se si ta tërheqë vëmendjen. Pasi historisë së saj të dashurisë me aktorin Romeo Veshaj, ajo vijon të jetë në qendër të lajmeve të Showbizz.

Së fundmi, Aleksia ka filluar që të shfaqet tejet provokuese në fotot e instagramit.

Dy javë më parë, ajo publikoi një foto, ku shihej me sytjena të ngushta, që i nxirrnin në pah gjoksin.

Ndërkohë sot, pak minuta më parë, ajo ka vendosur që të postojë një foto pa sytjena, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve, të cilët, shikojnë gjithçka përtej bluzës.

"Tërbohet" vajza e ministrit/ Publikon FOTO pa sytjena dhe ...