“O SA KEQ”/ Donaldi i mat Beatrixës rrahjet e zemrës: Ua sa shumë… – AlpeGossip
“O SA KEQ”/ Donaldi i mat Beatrixës rrahjet e zemrës: Ua sa shumë…

“O SA KEQ”/ Donaldi i mat Beatrixës rrahjet e zemrës: Ua sa shumë…

Teksa ndodhej e shtrirë në krevatin e saj, Beatrix kishte pranë Donaldin, i cili në një moment i mat rrahjet e zemrës.

Duket se këngëtarja e njohur kishte rrahje të shpejta të zemrës e thotë: “O Zot i madh sa keq”. Nga ana tjetër aktori i humorit vendos dorën e tij te zemra e Trixës e thotë: “Ua sa shumë po të rreh zemra. Pse kaq shumë?”.

Në ato momente Trixa thotë: “O Zot jam duke vdekur” dhe Donaldi i mbyll gojën me dorën e tij. Me shaka Veshaj pastaj i mbyll edhe hundën e me humor i thotë: “Të lutem më fal”.