“ÇIFTI PERFEKT”/ Ami i bën Ermali një super dedikim: Me ty në krah… (FOTO) – AlpeGossip
“ÇIFTI PERFEKT”/ Ami i bën Ermali një super dedikim: Me ty në krah… (FOTO)

“ÇIFTI PERFEKT”/ Ami i bën Ermali një super dedikim: Me ty në krah… (FOTO)

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet e showbizit më të dashur nga publiku.

Dy ditë më parë ish prezantuesja e “Portokalli” kishte organizuar sfilatën e “Ami Event” duke prezantuar kështu koleksionet e reja të fustaneve të nusërisë.

Ami ka vendosur qëtë publikojë në Instagram disa foto nga ky event ky ndër to poston edhe një me Ermalin.

“Me ty në krah gjithmonë”, është dedikimi i saj për Ermalin.