SHOQËRON MAMIN NË PUNË/ Shihni sa është rritur vajza e Zaimina Vasjrit (FOTO) – AlpeGossip
SHOQËRON MAMIN NË PUNË/ Shihni sa është rritur vajza e Zaimina Vasjrit (FOTO)

SHOQËRON MAMIN NË PUNË/ Shihni sa është rritur vajza e Zaimina Vasjrit (FOTO)

Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë me vajzën e saj, Khloe. Siç duket Khloe ka filluar që tani të jetë mikesha më e vogël dhe më e mirë e Zaiminës.Tani ajo është 8-muajshe dhe e shoqëron mamin edhe në punë.

Ditën e sotme, Zaiminës i është dashur të merret me setet fotografike për reklamat e veshjeve të dyqanit të saj dhe Khloe ka ndjekur në prapaskenë çdo punë.