Bëri sherr me Vera Grabockën, Linda Rei ka diçka për t’i thënë sot për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
Bëri sherr me Vera Grabockën, Linda Rei ka diçka për t’i thënë sot për ditëlindje (FOTO)

Bëri sherr me Vera Grabockën, Linda Rei ka diçka për t’i thënë sot për ditëlindje (FOTO)

Linda Rei: “Po nuk e di a ka zemër? A është kafshë apo njeri ky person?”, tani ka diçka për t’i thënë Grabockës…

Linda për muaj me rradhë ka qenë ndër personazhet më të përfolur në median roze pasi me ardhjen e saj shumë shqiptare kanë reflektuar dhe një pjesë prej tyre i kanë lënë paragjykimet pas. Mund të themi se Linda është e para shqiptare që ka bërë publike ndryshimin e gjinisë. Por u fol gjatë edhe sherri që pati me Vera Grabockën apo stafin e ‘DWM’. Sot në ditën e lindjes së Verës, Linda si duket ka lënë inatin pas dhe e ka uruar.

“Gëzuar ditëlindjen, Vera Grabocka!”, shkruan Rei duke bërë ‘tag’ producenten e famshme shqiptare.