Çmimi i lartë i këpucëve dhe fustanit të Xhensilës – AlpeGossip
Çmimi i lartë i këpucëve dhe fustanit të Xhensilës

Çmimi i lartë i këpucëve dhe fustanit të Xhensilës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shumë aktive në botën e showbizit teksa së fundi ka bërë publike edhe lajmin për shtatzëninë e saj.
Ajo dhe Besi pritet që shumë shpejtë të bëhen prindër të një vajze.

Xhensila ishte në një emision televiziv në Shqipëri ku kishte veshur një fustan ngjyrë rozë dhe një palë këpucë shumë të bukura të cilat duken se i kanë kushtuar mjaftueshëm, transmeton Indeksonline.

Këpucët e saj kapin vlerën e afro 500 eurove dhe fustani vlerën e afro 200 eurove.