GJYSËM E ZHVESHUR/ Enca provokon haptazi: Gjej një vajzë që t’i bëjë të dyja (FOTO) – AlpeGossip
GJYSËM E ZHVESHUR/ Enca provokon haptazi: Gjej një vajzë që t’i bëjë të dyja (FOTO)

GJYSËM E ZHVESHUR/ Enca provokon haptazi: Gjej një vajzë që t’i bëjë të dyja (FOTO)

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të përfolura në mediat rozë.

Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me deklaratat e saj por edhe me fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Pak momente më parë Enca ka ndarë me ndjekësit një foto tejet joshëse.

Këngëtarja shihet vetëm me të brendshme dhe me çizme të bardha e të gjata deri te gjuri.

‘Gjej një vajzë që mund t’i bëjë të dyja’, shkruan Enca krahas fotos, ndërsa provokon hapur.