“I VELI TË GJITHË”/ Loredana sjell foto të reja të vogëlushes së porsalindur – AlpeGossip
“I VELI TË GJITHË”/ Loredana sjell foto të reja të vogëlushes së porsalindur

“I VELI TË GJITHË”/ Loredana sjell foto të reja të vogëlushes së porsalindur

Vogëlushja e çiftit të njohur Loredana dhe Mozzik është në qendër të vëmendjes nga adhuruesit e këngëtarëve.

Është bërë zakon tashmë që të gjitha bebeve t’iu realizohen ‘fotosesione’ që t’iu mbeten si kujtim. Dhe këto seri fotografish tejet të ëmbla, sa vijnë e bëhen më të bukura, më kreative e profesionale.

Të dy këngëtarët Mozzik dhe Loredana janë kujdesur që vogëlushja e tyre të ketë një fotosesion ende pa i mbushur 2 muaj.

Imazhet e realizuara për Hanën janë shumë të këndshme. E shtrirë në një batanije, vogëlushja është rrethuar me lule shumë ngjyrëshe që e bëjnë të duket e adhurueshme.