“DIELLI I PUSHIMEVE TË MIA…”/ Verë e veçantë për VIP-at që janë bërë prindër për herë të parë – AlpeGossip
“DIELLI I PUSHIMEVE TË MIA…”/ Verë e veçantë për VIP-at që janë bërë prindër për herë të parë

“DIELLI I PUSHIMEVE TË MIA…”/ Verë e veçantë për VIP-at që janë bërë prindër për herë të parë

Një pjesë e VIP-ave Shqiptarë janë bër prindër, dikush për herë të parë e dikush për herë të dytë apo të tretë.

Dashuria për të vegjlit e tyre është më e madhe se çdo gjë dhe se ata nuk mund të rrinë dot larg pa nuhatur erën e tyre apo pa ju parë fytyrën.

Pushimet verore këtë vit disa prej tyre i kanë gjetur ndryshe ndërsa për disa të tjerë vite të mbushura plot dashuri dhe fëmijët e tyre që i shoqërojnë në këto ditë relaksi.

VIP-at që janë bërë prindër për herë të parë kanë shkuar në pushime ndryshe nga çdo herë tjetër ata kanë marre me vete edhe bekimin e tyre më të madh të voglin apo të voglën e tyre.

AlpeGossip ju sjell disa nga fotot e veçanta të tyre.

View this post on Instagram

NOAH ne plazh per her te pare!💙

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

View this post on Instagram

Dielli i pushimeve të mia! #Noah ☀️

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani) on

View this post on Instagram

I will always have your back son ♥️!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on