NGA LUANA VJOLLCA TEK ELVANA GJATA/ Këto VIP-e të showbizit shqiptar kanë guxuar me ngjyrën e flokëve (FOTO) – AlpeGossip
NGA LUANA VJOLLCA TEK ELVANA GJATA/ Këto VIP-e të showbizit shqiptar kanë guxuar me ngjyrën e flokëve (FOTO)

NGA LUANA VJOLLCA TEK ELVANA GJATA/ Këto VIP-e të showbizit shqiptar kanë guxuar me ngjyrën e flokëve (FOTO)

Pak ditë më parë, Kida që e njohim si një brune të përjetshme, na suprizoi me ndryshim drastik teksa u kthye në bjonde platin.

Pikërisht kjo na kujtoi të ktheheshim pas tek të gjitha ndryshimet në pamje të vajzave të showbizit tonë. Shumë prej tyre kanë provuar nuanca të ndryshme qoftë dhe të ngjyrave si jeshile apo e kuqe, por sot do të fokusohemi tek dy ekstremet: brune dhe bjonde.

Luana Vjollca

Jonida Maliqi

Tayna

Era Istrefi

Dafina Zeqiri

Elvana Gjata

Aurela Hoxha

Dhurata Dora

Ronela Hajati

Fifi

Kiara Tito

Nora Istrefi

/News31.al