“QOFSH E LUMTUR PËR JETË NUSE”! Marrëdhënia e vecantë e Elita Rudit me vjerrën – AlpeGossip
“QOFSH E LUMTUR PËR JETË NUSE”! Marrëdhënia e vecantë e Elita Rudit me vjerrën

“QOFSH E LUMTUR PËR JETË NUSE”! Marrëdhënia e vecantë e Elita Rudit me vjerrën

Moderatorja e njohur Elita Rudi e ka treguar gjithmonë hapur marrëdhënien e mirë që ka me nënën  e bashkëshortit të saj, Lirije Gjikolli.

Ato kanë udhëtuar shpesh bashkë dhe madje gjithmonë publikojnë foto me njëra tjetrën ku tregojnë se janë si nënë e bijë. Ditën e sotme, Elita feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e ka marrë nga vjehrra.

Lirije ka publikuar një foto me nusen e saj dhe pranë ka shkruar: “Qofsh e lumtur përjetë nuse”.