RAMË NË DASHURI/ Jonida Maliqi na tregon ngjyrat “Must Have” të sezonit (FOTO) – AlpeGossip
RAMË NË DASHURI/ Jonida Maliqi na tregon ngjyrat “Must Have” të sezonit (FOTO)

RAMË NË DASHURI/ Jonida Maliqi na tregon ngjyrat “Must Have” të sezonit (FOTO)

Të gjithë jemi kurioz të  mësojmë  se cilat janë ngjyrat “Must Have” për këtë sezon. Jo vetëm bota e modës por edhe instagrami na ka treguar ngjyratë që bënë namin këtë sezon.

Jonida Maliqi është një ndër femrat më të pëlqyera të showbizit shqiptar për sa i përket stilit unik dhe trendet që sjell.

Ajo është tepër aktive në instagram duke postuar  sete të ndryshme dhe duke tërhequr vëmendjen  e të  gjithë ndjekësve.

Redaksia e AlpeNews.al ju tregon ngjyrat që janë trendi i sezonit të cilat as Jonida nuk i ka rezistuar dot.

E Verdha

 

E Kuqe Bordeaux

 

Ngjyrat Pastel 

 

Ngjyrat e Ndezuar

 

Ngjyra Vjollc

Përgatiti:AlpeNews.Al