BJONDE DHE SEKSI/ Ja femra që e ka refuzuar disa herë propozimin e William-it për martesë përpara Kate-it (FOTO) – AlpeGossip
BJONDE DHE SEKSI/ Ja femra që e ka refuzuar disa herë propozimin e William-it për martesë përpara Kate-it (FOTO)

BJONDE DHE SEKSI/ Ja femra që e ka refuzuar disa herë propozimin e William-it për martesë përpara Kate-it (FOTO)

Është mjaft e bukur, por mbi të gjitha me nje personalitet të tillë që e kishte magjepsur Williamin, duke shtyrë disa herë t`i kërkonte të martoheshin, e duke u refuzuar në cdo rast. Për këtë, tabloidet britanike citojnë burime pranë anturazhit të princit.

Edhe pse ishin të lidhur, dhe shkonin mirë, Isabella Calthorpe, asokohe aktore me ëndërr për karrierë, nuk e shikonte dot veten të mbërthyer nga rregullat strikte të pallatit mbretëror. Kate Middleton e ka pranuar dhe vetë se Isabella ishte femra e vetme për të cilën është ndjerë xheloze.

38 vjecarja është vajza e John-Gough-Calthorp, I biri I baronit Sir Richard Anstruther-Gough-Carlthorpe. Ajo është martuar aktualisht me trashëgimtarin e pasur britanik Sam Branson, 33 vjec.