DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Roza përdor shkallë të takojë Trejsi Sejdinin në studion e Why Not – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Roza përdor shkallë të takojë Trejsi Sejdinin në studion e Why Not

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Roza përdor shkallë të takojë Trejsi Sejdinin në studion e Why Not

Trejsi Sejdini, miss Shqipëria ishte e ftuar në Why?Not mbrëmjen e sotme në Ora News.

Para se bukuroshja Trejsi të hynte në skenë Roza mori një palë shkallë që ta takonte.

Trejsi repoi në studion e Why?Not dhe jo vetëm. Iu përgjigj dhe komenteve negative që njerëzit i bëjnë në postime si dhe luajti me Mateus Frrokun.

Shikoni videon e emisionit.