PAS ENCËS DHE KEJVINËS/ Këngëtarja e njohur reagon për ‘Dubai Porta Potty’: Të bëftë mirë… – AlpeGossip
PAS ENCËS DHE KEJVINËS/ Këngëtarja e njohur reagon për  ‘Dubai Porta Potty’: Të bëftë mirë…

PAS ENCËS DHE KEJVINËS/ Këngëtarja e njohur reagon për ‘Dubai Porta Potty’: Të bëftë mirë…

Trendet e çuditshme të Tik Tok-ut nuk përbëjnë më çudi, në kohën kur gjëra të pazakonta e pushtojnë herë pas here.

Ditët e fundit, të shumtë ishin ata që u shokuan me një fenomen të pazakontë që po bën xhiron e platformave të rrjeteve sociale, veçanërisht Twitter-it. Ata më guximtarët që zgjodhën të klikonin linqet e shumtë të Dubai Porta Potty, me siguri u penduan për hapin e ndërmarrë. Janë të gatshëm të paguajnë deri në 1 milion dollarë, për të provuar mundësinë që t’iu defekojnë në fytyrë.

Kjo ka të bëjë me hedhjen e jashtëshqitjes në fytyrë, ku goja është tualeti.

Pas Encës dhe Kejvinës, këngëtarja e njohur reagon për

Lidhur me këtë lajm që është duke qarkulluar dhe duke u përfolur kaq shumë në rrjete sociale ka reaguar dhe Linda Halimi, pas Encës dhe modeles Kejvina Kthella.

Ndryshe nga dy vajzat që u kundërpërgjigjën ashpër, këngëtarja ka zgjedhur të reagojë me humor me anë të një Instastory ku i përgjigjej një komenti fyes për të lidhur me akuzat për ‘Dubai Porta Potty’ në TikTok.

“Komentet në TikTok-un tim, të bëftë mirë”, shkruan ajo.

Pas Encës dhe Kejvinës, këngëtarja e njohur reagon për

E vërteta është që vajzat e përfshira bëjnë pushime luksoze me krocera apo në rajone ekzotike. Më pas ato detyrohen të ulen në tualet dhe më pas të zhveshura duhet të lejojnë meshkuj në grup që të urinojnë mbi to. Ato angazhohen në aktivitete të pështira, ku duhet edhe t’i lusin meshkujt për shuma të mëdha parash