Besi tani Ijen e merr edhe në club, shikoni çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO) – AlpeGossip
Besi tani Ijen e merr edhe në club, shikoni çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO)

Besi tani Ijen e merr edhe në club, shikoni çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO)

Pasi i hapi Instagram dhe e bëri një nga persoanzhet më të pëlqyer në Shqipëri, Bes Kallaku bën të pabërën.

Ai ka marrë mbrëmë me vete në koncert, Ijen. Në momentin kur duhet të këndonte, aktori i humorit e ftoi Ijen në skenë dhe të dy bashkë krijuan një atmosferë elektrizuese. Për më tepër, tregon videoja e postuar nga Besi.