Postoi mashkullin lakuriq nga shtrati për të bërë xheloz Olsin, zbulohet detaji në foto që fëlliq keqazi Fjorentinën – AlpeGossip
Postoi mashkullin lakuriq nga shtrati për të bërë xheloz Olsin, zbulohet detaji në foto që fëlliq keqazi Fjorentinën

Postoi mashkullin lakuriq nga shtrati për të bërë xheloz Olsin, zbulohet detaji në foto që fëlliq keqazi Fjorentinën

Ka bërë bujë lajmi se dy ish-banorët e “BB” Xheni dhe Olsi mund të jenë duke shijuar një lidhje dashurie.
Kjo padyshim nuk është pritur mirë nga ish-e dashura e Olsit, Fjorentina, e cila menjëherë pasi ata kanë postuar disa foto së bashku është hakmarrë duke postuar një foto e një mashkull në shtratin e saj natyrisht me fytyrë të mbuluar.

Ajo ka deklaruar disa ditë më parë se është e lidhur me një djalë më të ri se vetja, por djali që ajo ka postuar në Instastory nuk është ai.

Me sa duket Fjorentina ka nisur të marrë foto interneti për të bërë xheloz ishin e saj Olsin.

Djali të cilit ajo i ka fshirë fytyrën me një emoji gjigant me zemër bojëqielli është aktori Joe Manganiello, i cili ka pozuar pa bluzë për revistën “W”.

Detaji që duket në foton që ajo ka postuar mund të gjendet me një kërkim të thjeshtë në Google.