”PASURIA IME MË E MADHE”/ Loredana fotografohet pranë së ëmës – AlpeGossip
”PASURIA IME MË E MADHE”/ Loredana fotografohet pranë së ëmës

”PASURIA IME MË E MADHE”/ Loredana fotografohet pranë së ëmës

Reperja e njohur Loredana, që pas ndarjes nga Mozzik është komentuar shumë në media. Ajo është treguar mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon foto të ndryshme.

Përpos se me vogëlushen Hana, reperja nuk publikon foto me të afërmit por së fundmi ka bërë një përjashtim. Loredana ka ndarë me ndjekësit e saj një foto pranë së ëmës në Instastory. Në foton në fjalë ajo shihet duke e puthur në faqe.

‘Pasuria ime më e madhe’, ka shkruar ajo krahas fotos. Tani që Loredana është bërë nënë vete e di më së miri çdo të thotë ta duash dikë pa kushte.