ME RROBA BANJE TË VESHURA MBRAPSHT/ Vajza e Eli Farës zbulon më shumë seç duhet (FOTOT) – AlpeGossip
ME RROBA BANJE TË VESHURA MBRAPSHT/ Vajza e Eli Farës zbulon më shumë seç duhet (FOTOT)

ME RROBA BANJE TË VESHURA MBRAPSHT/ Vajza e Eli Farës zbulon më shumë seç duhet (FOTOT)

Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares së mirënjohur, Eli Fara. Ajo herë pas here ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve rozë dhe fansave në rrjetet sociale, për jetën e saj private apo edhe për pozat seksi në “Instagram”.

Ajo është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku nuk mund të mungojnë pozat mjaft selsuale dhe provokuese. E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme.

Vajza e Eli Farës ka postuar disa fotografi ku shfaqet me rroba banje ngjyrë të bardhë. Reçipetat e kostumit janë aq të vogla, sa të veshura mbrapsht gati sa nuk i kanë zbuluar më shumë seç duhet.

Me rroba banje të veshura mbrapsht, vajza e Eli Farës zbulon më

Me rroba banje të veshura mbrapsht, vajza e Eli Farës zbulon më

Me rroba banje të veshura mbrapsht, vajza e Eli Farës zbulon më

Me rroba banje të veshura mbrapsht, vajza e Eli Farës zbulon më

Me rroba banje të veshura mbrapsht, vajza e Eli Farës zbulon më