Xhenin e tradhëton fytyra, tregon padashur se do akoma Bernardin – AlpeGossip
Xhenin e tradhëton fytyra, tregon padashur se do akoma Bernardin

Xhenin e tradhëton fytyra, tregon padashur se do akoma Bernardin

Ish banorja e Big Brother ka befasuar me reagimin e saj.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’ me gazetarin Ermal Peçi ka folur për jetën e saj pas ndarjes nga Benardi.

Në një pyetje të drejtuar nmga moderatori se si e ka pritur lajmin e lidhjes së re të Benardit ajo shfaqet e befasuar shkruan ekspress.

Madje mohon faktin se ai është në një lidhje. Duket qartë që kjo vajzë vazhdon të jetë e dashuruar dhe se ndjek hap pas hapi lëvizjet e ish-it të saj.