“KAM KËNGË QË NUK I KA PJ*ERDH NJERI”/ Fifi zbulon troç çfarë bën në studio (FOTO) – AlpeGossip
“KAM KËNGË QË NUK I KA PJ*ERDH NJERI”/ Fifi zbulon troç çfarë bën në studio (FOTO)

“KAM KËNGË QË NUK I KA PJ*ERDH NJERI”/ Fifi zbulon troç çfarë bën në studio (FOTO)

Fifi është një prej artisteve dhe tekstshkrueseve shqiptare që ka treguar se di të kthejë në hit baladat e dashurisë dhe projektet rap. E ftuar në “Why Not” në Ora News, ajo foli edhe për reperen më të vogël në treg, Rina Balaj e cila ka titulluar një këngë “Mami”.

Këtë fjalë ia dedikon vetes, por sipas Fifit nuk mund të jetë ‘mami’ një 17-vjeçare vetëm për shkak të eksperiencës.

“Unë kam nja 8 vjet që shkarravitem nëpër studio, nëpër dyer për tu bërë. Kam nja 15 këngë, nja 5 prej tyre nuk njihen, as nuk i ka pjerdh njeri, pastaj janë disa që kanë ecur mirë. Pastaj për të tjerë ka shumë. Në këto 3 vjet gëzoj 100 këngë”, përfundoi Fifi.