Telashet e ndjekin nga pas! Trejsi Sejdini i shpëton aksidentit për pak, mos e humbisni këtë VIDEO - AlpeGossip
Telashet e ndjekin nga pas! Trejsi Sejdini i shpëton aksidentit për pak, mos e humbisni këtë VIDEO

Telashet e ndjekin nga pas! Trejsi Sejdini i shpëton aksidentit për pak, mos e humbisni këtë VIDEO

Kujdes herën tjetër!

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem. Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie, e së fundmi do të konkurojë në “Miss Universe Albania”. Trejsi është rikthyer sërish në vëmendjen e portaleve, por mesa duket telashet e ndjekin nga pas.

“Gangsterja e Elbasanit” ka publikuar një video në një nga makinat e saj luksoze ku po dëgjon muzikë, mirëpo nga pakujdesia për pak sa nuk pësoi aksident. Siç shikohet në këtë video, Trejsi e lëviz timonin shpejt sepse i afrohet shumë bandierës mbrojtëse të rrugës.

Trejsi mos e përdor më telefonin në makinë!