“KA IKUR JASHTË”/ Banorët e BB VIP flasin për Beatrixën: Duhet të kishte ardhur – AlpeGossip
“KA IKUR JASHTË”/ Banorët e BB VIP flasin për Beatrixën: Duhet të kishte ardhur

“KA IKUR JASHTË”/ Banorët e BB VIP flasin për Beatrixën: Duhet të kishte ardhur

as spektaklit të së premtes të “Big Brother VIP”, 4 finalistët kanë mirëpritur në shtëpi disa prej ish-banorëve. Beatrix Ramosaj, e cila duhej të ishte pjesë e kësaj darke, refuzoi të hynte në shtëpi që të surprizonte partnerin e saj, Donald Veshaj.

Duket se këngëtarja e njohur është mërzitur nga disa batuta të bëra gjatë darkës së banorëve të BB VIP me miqtë e tyre të njohur

Lidhur me refuzimin e Trixës për të qenë pjesë e darkës të së premtes kanë diskutuar Iliri, Einxhel dhe Donaldi.

“Ka ikur jashtë”/ Banorët e BB VIP flasin për

Pjesë nga biseda:

Iliri: Për mua Trixa duhet të kishte ardhur mbrëmë

Donaldi: Varja po hë

Einxhel: Po nuk ka qenë këtu pra, nuk është fare në Shqipëri

Donaldi: Unë pyeta po nuk dhanë informacion

Einxhel: Arbana e tha dje kur thashë unë le të niset me taksi të vijë, qeshi dhe tha duhet të vijë me avion

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme Arbana u komunikoi banorëve se  Beatrix ishte mërzitur nga biseda e Ermalit, Donaldit dhe Salsanos, prandaj kishte refuzuar ftesën.