Edhe pse nuk e pranojnë LIDHJEN, Young Zerkas i shpëton goja: Prindërit e mi e duan shumë Ronelën… – AlpeGossip
Edhe pse nuk e pranojnë LIDHJEN, Young Zerkas i shpëton goja: Prindërit e mi e duan shumë Ronelën…

Edhe pse nuk e pranojnë LIDHJEN, Young Zerkas i shpëton goja: Prindërit e mi e duan shumë Ronelën…

Një ndër të ftuarit e emisionit Thumb me Aulonën dhe Fatmën ka qenë këngëtari i njohur Young Zerka.

Prej kohësh flitet për një lidhje mes Young Zerkës dhe Ronela Hajti, gjë e cila nuk është konfirmuar nga asnjëri prej tyre. Fazetarja e Thumb duke i treguar një foto me Ronelën Zerkën e ka pyetur se ç’mendim kanë prindërit e tij për të. Ndërkohë në anën tjetër ai ka treguar mendimin e prindërve për Ronelën si artiste.

“E kanë shumë qejf e thonë edhe vet që është artiste e talentuar e guximshme . E guximshme them nga ato që bën Ronela në videoklipe”-ka rrëfyer ai.