Shumë photoshop apo operacione plastike? ”Vipat e Bllokut” e kapin keq me Dafina Zeqirin (FOTO) – AlpeGossip
Shumë photoshop apo operacione plastike? ”Vipat e Bllokut” e kapin keq me Dafina Zeqirin (FOTO)

Shumë photoshop apo operacione plastike? ”Vipat e Bllokut” e kapin keq me Dafina Zeqirin (FOTO)

Me siguri që ju shpesh mendoni për bukurinë e Vip-ave tuaj të preferuar dhe padyshim që të paktën një herë ja keni bërë vetes pyetjen: “A është kjo bukuri natyrale?”.
Dafina Zeqiri është një nga vajzat më seksi dhe trendi të showbizz-it, e cila me lukun e saj ka impresionuar shumë fansa.

Ndonëse gjithë të mirave që ka, diçka nuk shkon me Dafina Zeqirin dhe këtë e kanë treguar Vipat e Bllokut me një paralelizëm që i kanë bërë dy fotove të këngëtares me pamjen aktuale dhe asaj të viteve më parë.

Ndryshime shumë të mëdha dhe Dafina duket shumë ndryshe.

Shumë photoshop apo shumë operacione plastike? Gjykojeni ju si të doni, ama një gjë është e sigurt: Dafina ka ndryshuar totalisht.