ÇFARË KA NDODHUR? Demi Lovato “shpërthen” ndaj reklamave: Largojeni… – AlpeGossip
ÇFARË KA NDODHUR? Demi Lovato “shpërthen” ndaj reklamave: Largojeni…

ÇFARË KA NDODHUR? Demi Lovato “shpërthen” ndaj reklamave: Largojeni…

Demi Lovato ka reaguar ndaj një reklame në Instagram që prek të gjithë njerëzit që vuajnë nga mbipesha.

Gjatë lundrimit në internet, asaj iu shfaq një lojë e titulluar “Game of Sultans” ku dukej qartë diferenca që bëhej për vajzat e shëndosha dhe ato elegante.

“Ju lutem Instagram, mbani këtë budallik larg faqes time dhe të tjerëve që mund të ndikohen nga kjo reklamë e shpifur. Duke ditur se sa njerëzit preken nga shëndeti mendor dhe sëmundjet mendore, unë pres nga ju që të largoni këtë reklamë nga aplikacioni juaj. Turp për lojën”, shkruajti Demi e zemëruar në Instagram.