Çfarë të vesh këtë pranverë? Femrat e njohura të Instagramit na vijnë në ndihmë (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë të vesh këtë pranverë? Femrat e njohura të Instagramit na vijnë në ndihmë (FOTO)

Çfarë të vesh këtë pranverë? Femrat e njohura të Instagramit na vijnë në ndihmë (FOTO)

Me ardhjen e pranverës shtohet edhe stresi dhe ankthi i femrave se çfarë duhet të vesh. Gjatë dimrit mjaftonte një pallto apo një xhup i bukur dhe dukeshe “cool’, por gjatë pranverës duhet të kujdesesh deri në detaj.

Çfarë bluze të vesh, çfarë xhakete, pupa apo këpucë? Në mëngjes është ftohtë, në drekë shumë vapë dhe mbasdite ftohet përsëri, kështu që duhet të jesh e përgatitur për çdo situatë.

Që të mos iu zërë paniku se si duhet të visheni, se çfarë do të blini dhe cilat rroba të nxirrni nga raftet tuaja, ju vijnë në ndihmë femrat e njohura të Instagramit, të cilat tashmë i kanë bërë publike trendet më të fundit për pranverë 2018.

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Elvana Gjata

Eni Koçi

Jona Spahiu

Kida

Lori Hoxha

Orinda Huta

Elena Lika

Suada Sherifi

Burimi: Iconstyle.al