Enca TALLET KEQ me djemtë që i vardisen: Kur ata duan terapi unë i… (FOTO) – AlpeGossip
Enca TALLET KEQ me djemtë që i vardisen: Kur ata duan terapi unë i… (FOTO)

Enca TALLET KEQ me djemtë që i vardisen: Kur ata duan terapi unë i… (FOTO)

Enca është jo vetëm një nga këngëtaret më të suksesshme, këngët e të cilës janë kthyer në hite, por gjithashtu edhe një nga vajzat më të dëshiruara nga meshkujt.

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja në një video tregonte mesazhet e shumta që i vinin në Snapchat nga djemtë.

Sot këtë fakt Enca e ka ironizuar me një foto të publikuar në Instastory.

Në të shihet një vajzë të cilën këngëtarja e krahason me veten dhe një tufë me peshq që i afrohen duke i krahasuar me meshkujt që i vardisen e që kanë nevojë për terapi.

Pavarësisht mesazheve të shumta që merr nga djemtë e propozimeve, Enca vazhdon të mbetet single, të paktën kështu ka deklaruar deri më tani.