U BËNË PRINDËR/ Arbana Osmani “arratiset” për herë të parë pas lindjes vetëm me Eduartin (FOTO) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR/ Arbana Osmani “arratiset” për herë të parë pas lindjes vetëm me Eduartin (FOTO)

U BËNË PRINDËR/ Arbana Osmani “arratiset” për herë të parë pas lindjes vetëm me Eduartin (FOTO)

as lindjes së Diellit, Arbana dhe Eduarti iu përkushtuan me kohë të plotë vogëlushit.

Këtë na e ka treguar vetë Arbana me postimet e saj në Instagram ku çdo ditë ankohej sesi nuk i dilte koha për të lexuar një libër apo për të parë emisionet e saj të preferuara. Megjithatë këtë të diel, çifti më në fund kanë gjetur pak kohën për të dalë së bashku dhe Arbana e ka dëshmuar këtë me një foto të postuar në Instastory.

Moderatorja shihet e veshur me xhaketë të zezë dhe me shumë pak makeup, ndoshta sepse koha nuk i tepron më për detaje të tilla. Ajo dhe Eduarti shfaqen të lumtur e të buzëqeshur dhe më të plotësuar se kurrë pas ardhjes në jetë të Diellit.