Roberti nuk e la me një urim Instagram-i, surprizon Norën siç do donte çdo grua! (VIDEO) – AlpeGossip
Roberti nuk e la me një urim Instagram-i, surprizon Norën siç do donte çdo grua! (VIDEO)

Roberti nuk e la me një urim Instagram-i, surprizon Norën siç do donte çdo grua! (VIDEO)

Ditën e djeshme mund ta keni vënë re në rrjete sociale se këngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditelindjen dhe të afërmit e fansat e saj nuk kanë kursyer urimet virtuale. Edhe Robert Berisha, bashkëshorti i Norës, uroi gjysmën e tij më të mirë në Instagram duke shkruar: “U bëfsh 100 vjeç shpirt”.

Për të gjithë ata që thanë se ky ishte një urim shumë “i thatë” Roberi vendosi t’i surprizojë. Ai organizoi një festë të tërë pa dijeninë e Norës duke mbledhur në një lokal njerzit e saj më të dashur. Nora ka shpërndarë në Instastory disa momente nga kjo surprizë ku duket vërtetë e emocionuar me gjithçka i ka bërë bashkëshorti i saj.

Epo, çtë themi, e dimë tani që Roberi është një burrë i paparë!