Shpërthen Françeska Jaçe, kaq të bukur nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO) – AlpeGossip
Shpërthen Françeska Jaçe, kaq të bukur nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO)

Shpërthen Françeska Jaçe, kaq të bukur nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO)

Ka mahnitur me pamjen e fundit, që mund të renditet ndër më të bukurat nga sa kemi parë.

Ish banorja e Big Brother, tashmë e dedikuar totalisht ndaj fotomodelingut duket mbreslënëse.

Françeska Jaçe shpesh pozon mjaft provokuese dhe nxjerr në shesh pjesët e saj trupore mjaft të lakmueshme.

Por këtë herë ajo ka preferuar të duket sharmante dhe aspak e eksagjeruar.