”PËR INAT TË GRETËS”/ Eni Koçi dhe mamaja e tyre i bëjnë këngëtares atë që nuk e prisnim (FOTO) – AlpeGossip
”PËR INAT TË GRETËS”/ Eni Koçi dhe mamaja e tyre i bëjnë këngëtares atë që nuk e prisnim (FOTO)

”PËR INAT TË GRETËS”/ Eni Koçi dhe mamaja e tyre i bëjnë këngëtares atë që nuk e prisnim (FOTO)

Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin.

Mirëpo ditën e sotme Eni ka postuar disa video ku duket edhe mamaja e saj bashkë me të, dhe të dyja po kalojnë momente të bukura. Së bashku ato kanë përfituar për të parë vende interesante.

Në instastoryt e Enit, ato duken të dyja duke parë objekte të vjetra. Ndër të tjera, Eni ka përfituar nga situata për t’a bërë paksa xheloze të motrën Gretën, për faktin se po pushon me mamanë. “Për inat të Gretës”,-shkruan artistja në një foto ku duket bashkë me të ëmën.