”NUK PËRGJOJMË DOT ASNJË TANI”/ Enca ”shqetësohet” për heqjen e opsionit të ”përgjimit” nga Instagrami (FOTO) – AlpeGossip
”NUK PËRGJOJMË DOT ASNJË TANI”/ Enca ”shqetësohet” për heqjen e opsionit të ”përgjimit” nga Instagrami (FOTO)

”NUK PËRGJOJMË DOT ASNJË TANI”/ Enca ”shqetësohet” për heqjen e opsionit të ”përgjimit” nga Instagrami (FOTO)

Enca,këngëtarja e dashur shqiptare e cila është shumë e njohur dhe e dashur ng të gjithë, gjithashtu konsiderohet dhe si një personazh shumë aktiv në rrrjetet sociale. ajo shumë shpesh poston foto e video ku tregon momente nga jeta e saj.

Ditën e djeshme ajo ka postuar diçka me të vërtetë për të qeshur. Disa ditë më parë, Instagrami ka hequr opsionin e të parit se çfarë miqt e tu bëjnë në rrjetin social. Ti nuk mund të shohësh më postimet që ata pëlqejnë ose komentojnë, gjithashtu as nuk mund të shohësh dot se me kë janë bërë miq.

Sigurisht, Enca ka bërë një postim për këtë ku është shprehur se tani nuk mund të përgjojë dot, ndërsa më poshtë na e ka bërë të qartë që ky nuk ishte mendimin i saj por i ndonjë mashkulli kur ka marrë vesh për heqjen e atij opsioni nga Instagram. /AlpeGossip.al