DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Romeo na tregoi me këtë VIDEO se nuk ia kursyer surprizat Donaldit as në fillim e vitit – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Romeo na tregoi me këtë VIDEO se nuk ia kursyer surprizat Donaldit as në fillim e vitit

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Romeo na tregoi me këtë VIDEO se nuk ia kursyer surprizat Donaldit as në fillim e vitit

Momentet dhe kujtimet më epike Donaldit kujdeset t’ia lërë binjaku i tij, Romeo. Djemtë e kanë nisur vitin ashtu siç ata dinë, me humor e rengje të vogla në shtëpi.

“Dhe keshtu nisi data 1 @donaldveshaj 🤪🤪 #morning#1january#brotherprank (e kapa si kec) 🤦🏻‍♂️”, ka shkruar Romeo krah videos ku duket se ka shkuar ta zgjojë Donaldin ashtu siç ai di.

Kjo nuk është hera e parë që Romeo bën rengje, por duket se djemtë nuk janë mësuar akoma me të papriturat e tij që sa të trembin të sjellin edhe humor.

Kliko linkun për videon

https://www.instagram.com/p/CJgB55wlBDG/?utm_source=ig_web_copy_link