Vetëm 21 vjeç, moderatori shqiptar jep lajmin e ëmbël se do të bëhet baba (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm 21 vjeç, moderatori shqiptar jep lajmin e ëmbël se do të bëhet baba (FOTO)

Vetëm 21 vjeç, moderatori shqiptar jep lajmin e ëmbël se do të bëhet baba (FOTO)

Ditën e sotme, moderatori Meriton Mjekiqi dha lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhet baba.

Përmes një foto në profilin e tij në “Instagram”, Meritoni 21 vjeç, shfaq të dashurën e tij Egestën me barkun e rrumbullakosur, ku shkruan: “Bebja ime, është gjithça për mua”.

 

Mesa duket, e dashura e tij është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël. “Prive” shkruan se fëmija vjen si fryt i dashurisë disa vjeçare të Meritonit dhe Egestës.