Visi publikon foton me Lorin në prehër/ Sara dhe Redi ngacmojnë me komente çiftin – AlpeGossip
Visi publikon foton me Lorin në prehër/ Sara dhe Redi ngacmojnë me komente çiftin

Visi publikon foton me Lorin në prehër/ Sara dhe Redi ngacmojnë me komente çiftin

Vis Bajraktari ka zgjedhur ta urojë partneren e tij Lori për ditëlindje, me një dedikim mjaft romantik në Instagram. Ai ka publikuar  një foto ku shfaqet duke mbajtur Lorin në prehër.

Zemra më shkon lart e poshtë kur të shoh!”: shkruan Visi krah fotos

Në përgjithësi Lori dhe Visi janë një çift shumë diskret dhe rrallë herë shohim postime për njëri-tjetrin në profilet e tyre përkatëse në Instagram. Sara dhe Redia, të cilat nuk mund të mos rrinin pa komentuar.

Shi Visi shi”shkruan Sara ndërsa Redia shton: “Këto vajza janë kaq të kripura sepse ajo është shumë e ëmbël”