PAS DEBATIT TË BUJSHËM/ Alketa dhe Xhemi bëjnë xing me njëra-tjetrën – AlpeGossip
PAS DEBATIT TË BUJSHËM/ Alketa dhe Xhemi bëjnë xing me njëra-tjetrën

PAS DEBATIT TË BUJSHËM/ Alketa dhe Xhemi bëjnë xing me njëra-tjetrën

Pas debatit të bujshëm që u komentua gjatë në media, dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë bërë xing me njëra-tjetrën.

Të dielen ne puntatën e parë të sezonit të ri të spektaklit të “Portokallisë”, Xhemi u shfaq e veshur me një kostum xhaketë dhe pantollona të shkurtra në ngjyrën rozë.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme moderatorja Alketa Vejsiu u shfaq e veshur me të njëjtin kostum, i njëjti model dhe ngjyrë. Dy moderatoret janë dukur shumë stil dhe kanë shkëlqyer në ekran!