ME SHOQEN E NGUSHTË/ Lori Hoxha sapo na rrëfeu prapaskenat e pushimeve “sekrete” – AlpeGossip
ME SHOQEN E NGUSHTË/ Lori Hoxha sapo na rrëfeu prapaskenat e pushimeve “sekrete”

ME SHOQEN E NGUSHTË/ Lori Hoxha sapo na rrëfeu prapaskenat e pushimeve “sekrete”

Lori Hoxha ka ndarë së fundmi disa foto ku ndodhej për pushime në Bali së bashku me shoqen e saj të ngushtë.

“Para dy javësh shoqja ime më e mirë dhe unë vendosëm të bënim një udhëtim spontan në Bali. Ne e kishim kaluar vitin që shkopi duke bërë të njëjtën gjë pa pushim dhe po kërkonim një përvojë të re. Ne vëzhgonim lindjen e diellit çdo ditë, meditonim, gatuanim ushqim balilian, hanim dhe shkëputeshim. Një nga përvojat më të mira të jetës sime. Jam shumë mirënjohëse që jam në gjendje ta jetoj këtë jetë dhe ta ndaj me njerëzit që e kanë shpirtin aq të pastër sa uji i Pura Mengening.” ka shkruajtur Lori krahas fotove.

Ndërkohë duhet të themi se nga fotot që pamë, e kuptojmë se perse Lori i kushtoi një album te tërë momenteve që kaloi në nje prej ishujve me fantastik në botë!

ALPEgossip.al