MEZI E PRESIM! Zbulohet data e dasmës madhështore të Gaz Pajës (FOTO) - AlpeGossip
MEZI E PRESIM! Zbulohet data e dasmës madhështore të Gaz Pajës (FOTO)

MEZI E PRESIM! Zbulohet data e dasmës madhështore të Gaz Pajës (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun dhe që gjithnjë na ka bërë të qeshim me humorin e batutat e tij, Gazmend Paja do t’i japë fund beqarisë. Gazi është prej disa kohësh i lidhur me një vajzë bjonde shumë bukuroshe me emrin Ira, me të cilën është fotografuar shpesh në dalje publike.

Burime të “Xing.al” bëjnë të ditur se Gazi dhe Ira do të martohen në 1 qershor me një dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event” që do të kujdeset për çdo detaj në ditën më të lumtur të çiftit.

“Xing.al” bën të ditur se dasma e çiftit do të mbahet në hotel Plaza. 1 qershori është shumë pranë dhe të gjithë po presin me padurim të shohin Gazin dhëndër dhe Irën nuse./Xing.al